Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Черкащині депутат облради від Радикальної партії побив подружжя, жінка у реанімації - ЗМІ

Сам депутат спростовує усі звинувачення і стверджує, що постраждала його дружина.

Депутат Черкаської обласної ради від Радикальної партії Олег Баштан разом зі своїми друзями та дружиною побили подружню пару, яка зробила їм зауваження за вживання алкоголю у публічному місці.

Про це написало видання "Uman News".

За інформацією журналістів, інцидент стався 8 червня увечері у центрі міста Христинівка. Олег Баштан був одним з організаторів етно-фестивалю “Гроно Калини”. Після свята він зі своїми друзями влаштували застілля у місцевому парку.

Місцеве подружжя почало знімати це на відео і зробило зауваження депутату та його товаришам. Під час конфлікту Олег Баштан начебто вдарив чоловіка лобом в ніс. Після цього зчинилася бійка, внаслідок якої чоловік з численними травмами опинився у лікарні, а його дружина потрапила до реанімації.

Сторінка Карткові Черкаси у Facebook оприлюднила відео інциденту. За інформацією "Карткових Черкас", у бійці брала участь дружина  Олега Баштана, а на відео серед його друзів можна побачити голову Христинівської районної ради Анатолія Бордуна, депутатів районної ради Віталія Паламарчука і Віталія Пономаренка та депутата міської ради Євгенія Кулібабу.

Сам Олег Баштан усі звинувачення у побитті подружньої пари відкидає. Він заявляє, що конфлікт виник після того, як "провокатори" вступили у словесну суперечку із жінками-волонтерами фестивалю і зрештою почали розпускати руки, при цьому знімаючи процес на відео.

За словами Баштана, "постраждалого" звуть Костянтин Сидорук. Депутат стверджує, що він "земельний рейдер" і "володар чорного поясу з  тхеквондо". Також, за його словами, разом із Сидоруком були його прибічники і депутат облради з фракції "Відродження" Роман Похольчук.

Олег Баштан переконує, що нікого не бив, натомість звинувачує Сидорука у побитті своєї дружини. Депутат-радикал каже, що у неї подвійний перелом щелепи, їй зробили операцію, і тепер, можливо, потрібно буде видаляти зуби і робити ще одне хірургічне втручання.

 

Друзі. Не дуже швидко писав попередній пост після проведення нашого фестивалю «Гроно Калини». До цього спонукали певні...

Опубліковано Олегом Баштаном 10 червня 2018 р.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції