На Черкащині вирубують гектари лісу та закривають Дніпро від людей заради баз відпочинку

На Дніпрі зводять черговий приватний паркан.

Понад 9-ть гектарів землі, разом з прибережним лісом, пішли під забудову на Черкащині. Людей  уже попередили -  територія біля води приватна, і незабаром буде обгороджена парканом. 

Місцеві ж  твердять, що захоплена ділянка, то заповідник і чіпати її за всіма законами не можна, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сосновий ліс поблизу села Прохорівка, якому понад піввіку, перестає бути лісом просто на очах. Так само як і дорога, якою люди діставалися до місця відпочинку.

Ще донедавна сюди з'їжджалися купи відпочивальників. Зараз лишилися найстійкіші. Те, що земля приватна і стороннім вхід закриють - людям нагадують ледь не щодня.

Охоронці, що боронять Дніпро від людей, запевняють - хто власник не знають, а лише виконують вказівку.

 Захищає забудовників і сільський голова. В обмін на ліс вони пообіцяли Прохорівку газифікувати.

"Питання не стоїть - хто саме. Головне, щоб здійснилися усі умови, які вони запланували", - каже голова.

Чоловік запевняє, що про береги Дніпра не йшлося. Так само як і про вирубування всіх гектарів. Дерев позбуваються тільки в місцях, на яких будуватимуть. Каже, що тут будується база відпочинку для людей.

Прикладів баз відпочинку для людей у Прохоровці  купа. Приміром одна була збудована ще у 2002-му році, просто на березі Дніпра. Однак нині з усіх сторін оточена охороною, та ще й 4-х метровим парканом на додачу .

Таких у Прохорівці мінімум 5. Людей туди не пускають. А власник чергової скандальної ділянки недосяжним виявився навіть для прокуратури.

Раніше повідомлялося, що пляжі Дніпра бетонують і забудовують палацами, яким би позаздрили арабські шейхи.

ВідеоНа Дніпрі зводять черговий приватний паркан

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: