На Черкащині голоси виборців скуповують кукурудзою й горілкою

Правоохороці, що цілодобово чергують на виборчих дільницях Черкащини, виявили факти порушення виборчого законодавства.

Працівники черкаської міліції заступили на цілодобові чергування на виборчих дільницях області і вже встигли зафіксувати кілька спроб підкупу виборців. Про це повідомив начальник міліції Черкаської області генерал-майор Микола Лушпієнко.

Він, зокрема, заявив, що в Тальновському районі співробітниками міліції встановлені особи, які скуповували голоси місцевих виборців за півкіло елітного насіння кукурудзи. Встановлено 20 фактів такого продажу голосів.

В одному з сіл Чорнобаївського району дільничний інспектор міліції задокументував протиправні дії члена виборчої комісії, який пропонував селянам гроші й горілку за те, щоб ті віддали свої голоси за певного кандидата. Зібрані матеріали передані в прокуратуру.

У Христинівському районі секретар сільради написала власноручно 15 заяв для голосування вдома, щоправда, ще не встигла зібрати підписи цих "охочих".

По всіх фактах порушення виборчого законодавства проводиться ретельне розслідування, зібрані співробітниками міліції матеріали подаються в прокуратуру.

Нагадаємо, що мешканці Києва також намагаються використати передвиборчу кампанію з корисливою метою. У столиці виборці переходять до бартерних відносин з кандидатами, міняючи свої голоси на ремонти в під’їздах і латання дірок у асфальті.

Читайте також:

Циганські барони торгуються з кандидатами за голоси циган

На Донеччині голоси виборців купували по 400 гривень

Кияни обмінюють свої голоси на ремонти в під’їздах

На виборах президента голоси скуповуватимуть по 300 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: