На Черкащині орендували 16 гектарів для вивчення польоту комарів

Земля, яка була орендована, розташовується на березі Дніпра і Канівського водосховища. При цьому орендна плата за гектар складе всього 30-37 гривень.

У Черкаській області приватні компанії взяли в оренду 16 гектарів лісу строком на 49 років. Своєю метою орендарі назвали "вивчення польоту комарів".

При цьому орендна плата за гектар складе всього 30-37 гривень (4-4,5 долара) на рік.

Земля, яка була орендована, розташовується на березі Дніпра і Канівського водосховища. "Це був колишній колгоспний ліс. Потім його забрали у держлісгосп", - розповідає заступник голови Канівської райради Микола Фесенко.

За словами Фесенка, земля була передана приватникам в 2009 році з вищевказаним формулюванням ("для вивчення польоту комарів"). Дозвіл на це дала обласна адміністрація. Заступник губернатора області Петро Гаман, коментуючи ситуацію, заявляє, що "розпорядження з області тільки дає право місцевій раді оформити оренду". "А вникати у подробиці всіх ділянок - не моя компетенція", - додав він.

Тепер ряд депутатів Канівської райради звернулися до прокуратури з проханням перевірити договір. За їхніми словами, земля була передана приватникам без конкурсу і за безцінь.

Землі, про які йде мова, відносять до рекреаційної зони. Там, зокрема, не можна вести будівництво і рубати дерева.

Читайте також:

Японські біологи створили комарів, які розноситимуть вакцини

Американці застосують лазерну зброю проти комарів

Африканські вчені створили приманку для комарів із запахом людини

Студент винайшов жуйку для діагностики малярії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: