На Чернігівщині 11 річний хлопчик помер після праці на палючому сонці

Офіційна причина смерті - удушення блювотними масами.

Жителі села Ваганичі, що на Чернігівщині, повстали проти родини опікунів через смерть 11-річного хлопчика Віталика Кучука. Напередодні односельці бачили дитину саму на полі, на палючому сонці він перевертав сіно. А вже надвечір, непритомну дитину названі батьки занесли в будинок, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Прийомного Віталика його односельчанка Надія Хихлуха востаннє бачила на полі. Сама вийшла з чоловіком перевертати сіно, але довго не змогла через спеку. Потім бачила, як дитина ледве дійшла додому.

Опікуни чомусь переконують, що в той день було холодно. Вони три роки дбають про Віталика, сестричку і двох братиків. Кажуть, що хлопець сам через хазяйновитість захотів йти на поле. Додому повернувся при доброму гуморі, поївши, пішов гратися з дітьми. Від чого дитині стало зле, досі не розуміють. Опікун Олександр Драч каже, що зробив дитині штучне дихання і непрямий масаж серця, але не врятував його.

Медики лише констатували смерть. Офіційна причина — удушення блювотними масами. Удома не лишилося жодної фотографії хлопчика.

Ця трагедія сколихнула все село. 50 жителів Ваганичів написали звернення до соціальних служб, щоб решту дітей терміново забрали з родини. Вони стверджують, що вся робота в хаті та по господарству лежить на дитячих плечах. А через випас вони іноді пропускають школу. У будинку прийомних батьків - і супутникова тарілка, і металопластикові вікна. Принаймні це те, що видно зовні. Однак сироти тут не живуть. Для дітей відвели іншу хату по той бік дороги. У будинку - ні води, ні газу, ні світла.

Через заяву односельців соціальні служби решту прийомних дітей забрали до реабілітаційного центру на час перевірки. Але вони просяться назад до батьків-опікунів. Зараз із дітьми працюють психологи. Окрім смерті братика, вони вдруге переживають розлуку з батьками, тепер - із названими. Три роки тому їх забрали від рідної мами, яка не справлялася з батьківськими обов'язками.

 

Нагадаємо, що на Львівщині через байдужість лікарів померло немовля

 

Кореспондент ТСН Алла Скорик.

Відео11-річний хлопчик помер від теплового удару і важкої праці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: