На Чернігівщині 5-річний хлопчик виніс із охопленої полум'ям хати двох немовлят

Герой-рятівник зберіг найважливіше – життя обох своїх братиків.

На Чернігівщині 5-річний хлопчик врятував з охопленого вогнем будинку двох своїх менших братів. Мама, яка виховує дітей сама, в цей час була у крамниці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Будинок згорів до тла, відновити його буде дуже важко. Але троє дітей залишилися живими, здоровими і, можна сказати, неушкодженими. Двох своїх маленьких братиків виніс на собі Рома.

Не відходить від згарища дідусь хлопчиків. Каже, пожежа розпочалася миттєво. Дочка пішла у магазин, він порався у сараї. Що хата горить, почув занадто пізно. Налякані діти вже сиділи надворі.

Тепер дітям ніде жити. 5-річний герой і його брат Данило тимчасово опинилися в інтернаті. Мама Оксана з найменшим Владиком шукає притулку в односельців.

ВідеоНа Чернігівщині п'ятирічний хлопчик витягнув з пожежі двох своїх менших братів

Одразу після пожежі селом поповзли чутки, що дітей в Оксани заберуть. Мовляв, соціальні служби отримали на матір скарги. Анонімів шукали всім селом.

"За що – не знаю. Я не п'ю, наркотики не вживаю, дітей сама одягаю, обуваю", - плаче мама.

Сусіди вирішили гуртом заступитися за родину. Мовляв, діти доглянуті, а мама тримає повний двір худоби.

"Вона дітей доглядає добре. В неї не встигне дитя захворіти, як вона вже летить у лікарню. Діти нагодовані, одягнені. Як мати, вона по хозяйству – усе в неї є, як для села", - каже сусідка Галина Воробей.

Сусіди кажуть, жінці потрібно всього лиш трішечки допомогти. А забирати в неї дітей – безглуздо.

У соціальній службі запевняють, що зважили аргументи усіх сторін і отримали рішення виконкому селищної ради. Долю дітей вирішили депутати.

"Вона веде господарство, справляється з дітьми, не зловживає. Там усі дев'ять депутатів одноголосно вирішили залишити дітей у родині", - пояснили представники влади.

Односельці вже підшукали родині нову хату у цьому ж селі. З необхідних 50 тисяч гривень шосту частину небайдужі вже зібрали. Бо в самої жінки усі заощадження згоріли разом із документами.

Кореспондент ТСН Алла Скорик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: