Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шахраї задіяли зв'язки у державних контрольних та фінансових установах. 

Служба безпеки України викрила чергову схему нарахування державних коштів псевдопереселенцям. Про це йдеться у повідомленні СБУ.

Згідно із ним, група ділків на Чернігівщині поставила на облік понад 250 людей, які реально перебувають на тимчасово окупованих територіях. Шахраї задіяли зв'язки у державних контрольних та фінансових установах. "Тобто, чиновники усвідомлювали, що бюджетні гроші переправлять до терористичної організації "ДНР", - наголосили в СБУ. За попередніми оцінками, зловмисники встигли "освоїти" майже сім мільйонів гривень.

СБ України водночас наголосила, що не складає жодних "чорних", або списків "небажаних" переселенців. 

"Ще раз підкреслимо, що громадяни, які дотримуються всіх норм законодавства при оформленні виплат, продовжать отримати їх своєчасно та у повному обсязі. У випадку помилкового припинення нарахувань, то після звернення громадянина профільні відомства оперативно відновлять виплати", - зазначено в повідомленні.

Раніше українська влада ухвалила рішення щодо тимчасового призупинення соціальних виплат для переселенців, які викликають сумнів. Списки людей, щодо яких можуть бути сумніви, збираються складати "аналітичним шляхом", а згодом проводити додаткові перевірки. Люди, які є реальними переселенцями, знову отримуватимуть виплати у повному обсязі з моменту призупинення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції