Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Чернігівщині немовля померло у муках через воду з нітратами – медики

Лікарі кажуть, що за 40 років медпрактики саме через воду у їхньому районі померло п'ятеро дітей.

На Чернігівщині помер тримісячний малюк з багатодітної родини, попередня версія – отруєння нітратами, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Мама померлого немовля Яна нарікає на запізнілу і не повну медичну допомогу. Маленькому Нікіті стало погано після ранкового годування: спочатку дитина кричала, потім посиніла. 

ВідеоНа Чернігівщині раптово помер тримісячний малюк

Хлопчик народився цілком здоровим. Коли у жінки через запалення легень зникло молоко, вона перевела дитину на суміші. Лікарі підозрюють, що раптову та швидку смерть могла спровокувати заражена вода з криниці. Мама померлого немовля нарікає на запізнілу і не повну медичну допомогу.

На Чернігівщині раптово помер тримісячний малюк

Швидка до маленького села під Ніжином їхала майже годину, потім дитині щось укололи. До районної лікарні малюка привезли на межі.

Лікарі підозрюють, що  раптову та швидку смерть могла спровокувати заражена вода з криниці.

Яна зізналася, що коли у неї через запалення легень зникло молоко, вона перевела дитину на суміші. Розбавляла їх молоком і водою, які перед тим кип'ятила від півгодини до години.

Зазвичай вона купувала воду у магазині, але за три дні до смерті малюка, через брак  магазинної води, Яна використовувала воду з колодязя.

Лікарі кажуть, що набряк головного мозку – так звучить причина смерті – могла спричинити нестача кисню через накопичення в організмі нітратів. Проте у мами в голові не вкладається, як таке могло статися за три дні.

"Вони можуть за дуже короткий час подіяти так на організм, може і за декілька годин. По-перше, ми не знаємо який рівень нітратів. Ще не досліджено. Але дійсно, за декілька годин вплив нітратів може призводити до таких незворотних станів", – сказав головний лікар Ніжинської районної лікарні Юрій Солодько.

Лікарі застерігають: дітям до року давати воду з колодязя не можна. За 40 років  медпрактики саме через воду у їхньому районі померло п'ятеро дітей. А кип'ятіння не вбиває нітратів.

Яна не вірить у версію лікарів і зазначає, що її старші діти від народження були на колодязній воді.

Після смерті дитини експерти вилучили продукти, якими годували немовля.

"Ймовірно, у колодязь попали ґрунтові води зі слідами мінеральних добрив. Зразки молока та води вилучено, речі, з якими контактуала дитина. Ушкоджень на тілі дитини не виявлено", – повідомив представник прес-служби поліції Чернігівської області Олександр Сидоренко.

Причину смерті малюка судмедексперти мають оголосити вже за два тижні.

Кореспондент ТСН Валентина Доброта

Залиште свій коментар

Вибір редакції