На Чернігівщині підлітки вночі, щоб похизуватися, розкопали могили на цвинтарі

Дата публікації
Перегляди
3329
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Чернігівщині підлітки вночі, щоб похизуватися, розкопали могили на цвинтарі

У могилах підлітки залишили лопати

Неповнолітнім загрожує відповідальність перед законом. 

На Чернігівщині двоє підлітків уночі шукали скарб на цвинтарі. Одну могилу вони розкопали на два метри вглиб до труни, а ще чотири - просто розтрощили. Місцеві жителі не можуть зрозуміти, навіщо вони це зробили. Припускають, колись на Корюківщині заможним небіжчикам вкладали в труну прикраси і навіть золоті ложки, а діти могли полювати на дорогоцінні метали, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Місцеві жителі не змогли стримати сліз, коли побачили розтрощені памʼятники. У могилі невідомі лишили три лопати. Односельці швидко дізналися, чиї вони. Правоохоронці запідозрили у вандалізмі школярів. Обидва місцеві, уже мають по 2 судимості і відбувають умовне покарання. 

Заможним небіжчикам справді могли покласти у труну щось коштовне — прикраси або військові нагороди. От тільки у їхньому селі, кажуть місцеві, багатіїв ніколи не було. 

В.о. керівника Корюківського райвідділу міліції Сергій Таран зауважив, що підлітки хотіли похизуватися і ніяких корисливих мотивів у них не було.

Зараз найважче матерям школярів. Вони навіть надвір соромляться вийти. За погром на цвинтарі обидва школярі можуть потрапити за ґрати, попри те, що вони неповнолітні.

Нагадаємо, що раніше на Херсонщині молодики заради металу пограбували понад 70 могил

Кореспондент ТСН Алла Скорик.  


Діти шукали скарби в могилах

Діти шукали скарби в могилах

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Проблеми підлітків
Дата публікації
Перегляди
3329
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація