Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Чернігівщині строковик-рецидивіст потрапив за ґрати за самовільне залишення військової частини

Він вже був засуджений за аналогічний злочин.

Чернігівський районний суд виніс вирок солдату строкової служби за самовільне залишення військової частини. Причому він вже був засуджений за аналогічний злочин.

Про це повідомляє прес-служба Військової прокуратури Центрального регіону України.

Строковик з особистих мотивів залишив військову частину, яка дислокована на Чернігівщині, і з 26 червня по 31 серпня не виконував обов'язки військової служби. При цьому на початку року, у лютому, солдат був засуджений за такий же злочин - йому призначили три роки позбавлення волі з іспитовим терміном на 1 рік.

Через те, що військовий не став на шлях виправлення, а в період іспитового строку вчинив новий умисний злочин, суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі терміном на три роки і один місяць без звільнення від його відбуття.

Після проголошення вироку строковика взяли під варту у залі суду.

Нагадаємо, у зоні проведення Операції об'єднаних сил зникли двоє військовослужбовців. Як повідомляє прес-служба ООС, вони самовільно втекли з військової частини 25 травня. Водночас про затримання двох військових 14-ї бригади на Луганщині повідомляє інформаційний ресурс бойовиків. Зазначається, що бійців затримали в "сірій зоні", коли вони прямували на окуповану територію. 

ВідеоВід понеділка в Україні стартує осінній призов на строкову військову службу

Рівняння на строкову службу. Починаючи від найближчого понеділка, в Україні стартує осінній призов на строкову військову службу. Триватиме він цьогоріч аж три місяці і завершиться 30 грудня. У планах Міноборони призвати до війська 17 960 чоловік. Це, майже на три тисячі більше, аніж було під час весняної кампанії. 

Від понеділка в Україні стартує осінній призов на строкову військову службу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції