На Чернігівщині у приміщенні виборчої дільниці гуляють весілля

На Чернігівщині дільнична виборча комісія розташована у Будинку культури, тож у сусідньому залі з дільницею проходить святкування весілля. Спостерігачі стверджують, що вибори проходять весело.

У селі Петрівка Щорського району Чернігівської області у приміщенні, де розташована дільнична виборча комісія, святкують весілля.

Про це повідомив журналістам координатор "Опори" Євген Романенко.

За його словами, дільнична виборча комісія розташована у Будинку культури, тож у сусідньому залі з дільницею проходить святкування весілля.

"Люди буквально сприйняли слова президента про створення святкового настрою у день виборів", - сказав він.

Нагадаємо, перед цим президент Віктор Янукович закликав голів обласних держадміністрацій забезпечити виборцям комфортні умови для голосування на місцевих виборах 31 жовтня. Глава держави заявив, що на дільницях виборцям треба надавати харчування та гарячі напої.

"Я також просив би, шановні колеги, щоб ви в цей день подумали про людей і організували, як завжди, на кожній дільниці за необхідності для людей святковий настрій", - сказав Янукович.

Він зазначив, що така організація умов на виборчих дільницях не має розглядатися, як який-небудь прояв тиску на населення, а має бути проявом турботи влади про населення.

Читайте також:

Янукович наказав годувати виборців і поїти їх чаєм

На Тернопільщині за голос пропонують по 100 грн та "сто грам"

В Україні - перші місцеві вибори за нової влади 

Місцеві вибори в Україні. Пам'ятка виборця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: