На Чернігівщині 14-річний хлопчик сам собі господар (відео)

Мати його проживає у Санкт-Петербурзі, дідусь з бабусею померли.

Детальніше про життя Кості дивіться у сюжеті ТСН.

У дерев’яній хаті села Гусавка Менського району, що на Чернігівщині, 14-річний Костя Бурий проживає сам. У січні цього року померла його хвора бабуся, за якою хлопець останніх два роки доглядав сам і вів господарство. Батьки його жили в Санкт-Петербурзі. Цього літа батька не стало, а мати приїжджає рідко.

Як хлопчику виповнилося чотири рочки, батьки привезли його до батькової матері і залишили. Якось мама забирала його ненадовго до міста і примушувала старцювати. З того часу хлопець панічно боїться міліції і будь-кого з представників влади. Більше хлопчика до себе батьки не забирали.

У селі живуть рідний дід Костика, а також тітка по материній лінії, але ніякої підтримки від них хлопець не отримує. Родичів навіть на бабусиному похороні не було. Вони ж хотіли відправити Костю до інтернату, однак він відмовився. Всі документи хлопець тримає у директора школи Наталії Картун вдома.

Директор школи і сільський голова вважають, що найкраще було б для хлопця, аби матір позбавили батьківських прав. Тоді над ним офіційно можна взяти опіку і призначити йому матеріальну допомогу.

Охочі допомогти Кості Бурому можуть звертатися за телефоном школи (04644)46119, (04644) 4-61-80 або телефонувати директору школи Наталії Олександрівні 096 946 2079.

ВідеоЯк 14-річний хлопчик живе сам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: