На Чернігівщині через повінь порушено транспортне сполучення

Загалом впливу повені зазнали вже понад 20 невеликих сіл Чернігівщини, райцентр Новгород-Сіверський та селище міського типу Радуль.

У Чернігівській області через повінь порушено транспортне сполучення між окремими селами та сіл з райцентрами у семи районах області.

Про це повідомили в Управлінні з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської обласної державної адміністрації.

Загалом впливу повені зазнали вже понад 20 невеликих сіл Чернігівщини, райцентр Новгород-Сіверський та селище міського типу Радуль.

У Новгород-Сіверському підтоплена частина вулиць, що знаходяться поблизу річки Десна. Присадибні ділянки не зазнали впливу повені. Прохід мешканців до своїх будинків забезпечується по сусідніх вулицях та провулках.

Внаслідок підйому рівня води в Дніпрі у смт Радуль Ріпкинського району на 21 вулиці та 19 провулках утворився шар води до 45 см. Ускладнено сполучення з центром селища, воно здійснюється за допомогою човнів.

Питання життєзабезпечення знаходяться під контролем селищної ради. Рішенням Ріпкинської райдержадміністрації створено необхідний запас пально-мастильних матеріалів, укладені договори з приватними власниками моторних човнів. Подвір’я та будинки не підтоплені. Дітей шкільного віку (55 учнів) доставляють до школи разом з батьками за допомогою човнів.

Читайте також:

Києву вже не загрожує затоплення через паводок

Весняний паводок розпочнеться 10 квітня

Весняний паводок затопив Кременчук

ВідеоНа Чернігівщині повінь затопила 20 невеликих сіл

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: