На Черновецького нацькували Генпрокуратуру

Декілька депутатів Верховної ради попросили генпрокурора Олександра Медведька розібратися із законністю діяльності київського мера.

Депутат від БЮТ Андрій Павловський звернувся до генерального прокурора Олександра Медведька щодо незаконності встановлення Київською міською держадміністрацією оплати за надання медичних послуг лікувальними закладами Києва.

Відповідний запит сьогодні, 6 лютого, на засіданні парламенту зачитав спікер Володимир Литвин.

Також спікер зачитав депутатський запит іншого "бютівця" Валерія Писаренка до генпрокурора щодо "систематичного порушення головою Київської міської держадміністрації Леонідом Черновецьким вимог чинного законодавства при встановленні тарифів на житлово-комунальні послуги".

Нагадаємо, останнім часом влада Києва видала ряд резонансних розпоряджень. Зокрема, йдеться про розпорядження КМДА про введення плати за медичні послуги в столиці, за відвідини кладовищ, за "додаткові послуги" ЖЕКів тощо. Наприклад, лише за те, щоб мати змогу звернутися до ЖЕКів від киян вимагають оплату в розмірі 129 грн., не кажучи вже про саме реагування на звернення.

Крім того, за розпорядженнями Київської міськдержадміністрації, з 1 лютого в Києві починається поетапне підвищення тарифів для населення на житлово-комунальні послуги і послуги за утримання будинків. Вартість опалення зростає в 1,5 рази, водопостачання – в 1,8, водовідведення – в 2,5 рази. Вартість послуг утримання будинків та при будинкових територій також зростає, але окремо для кожного будинку.

Другий етап підвищення тарифів відбудеться 1 квітня.

Незважаючи на припис прокуратури щодо незаконності запровадження КМДА плати за медпослуги, 3 лютого перший заступник голови КМДА Ірена Кільчицька повідомила, що офіційна плата за медичні послуги в лікувальних установах Києва може бути впроваджена з 1 березня.

Крім того, президент Віктор Ющенко 3 лютого скасував рішення Черновецького про значне підвищення тарифів на комунальні послуги для юридичних осіб у столиці.

Це вже третій подібний указ президента за останні 4 місяці.

Незважаючи на це, 5 лютого Черновецький підписав нове розпорядження про підвищення тарифів на комунальні послуги для юридичних осіб у столиці.

Читайте також:

Черновецький виставить на продаж пів-Києва. Землю забере у "невдах"

Черновецький випускає "душевний" сольник "Попурі 80-х"

Черновецький: ми тепер заробляємо понад мільйон доларів на день

Уряд оскаржив тарифи Черновецького у прокуратурі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: