На Чорноморському флоті РФ викрили факти поборів з військових

Військова прокуратура РФ виявила на Чорноморському флоті факти поборів з військовослужбовців.

Військова прокуратура Російської Федерації виявила на Чорноморському флоті Росії факти стягування поборів з військовослужбовців.

"Перевіркою військової прокуратури виявлено факти поборів преміальних грошей у низці військових частин Чорноморського флоту", - зазначається у повідомленні головної військової прокуратури Росії.

Встановлено, що у листопаді 2010 р. полковник С. за вказівкою заступника командира одного із з'єднань Чорноморського флоту полковника І. вимагав від командирів авіаційних частин Чорноморського флоту щомісячно збирати з військовослужбовців і передавати йому кошти з додаткових виплат розміром 110 тис. крб. (близько 4 тис. дол.) з кожної військової частини.

У червні 2011 р. С. отримав від командирів авіачастин зібрані офіцерами гроші у сумі понад 690 тис. крб. (близько 25 тис. дол.). Проте передати їх І. не встиг, оскільки його було затримано.

За матеріалами прокурорської перевірки порушена і розслідується кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 285 Кримінального кодексу РФ (зловживання посадовими повноваженнями).

Читайте також:

Прибутків від Чорноморського шельфу не буде ще 10 років

Росія побудує в Криму понад 1000 квартир для своїх військовослужбовців

Росія пообіцяла погасити борги ЧФ по зарплаті

іноборони запропонувало утилізувати боєприпаси ЧФ в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: