На День Незалежності у Києві гратиме унікальний оркестр ровесників України

Музикантів за наказом президента зібрали з усіх куточків країни.

У Києві унікальний симфонічний оркестр із назвою "Народжені вільними" гратиме 24 серпня на Майдані Незалежності, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Оркестром диригує світова зірка - українець Кирило Карабиць, найкращий молодий диригент світу за версією королівської музичної спільноти. Зараз у колективу проходять найінтенсивніші тренування перед концертом на головній площі країни.

Учасники симфонічного оркестру - усі ровесники України, мають не більше 25 років кожен. Але всі - професійні музиканти, які зібралися в оркестр з усіх куточків країни - Одеса, Крим, Луганськ, Полтава. Їх розшукували по філармоніях, консерваторіях, оркестрах.

Відео24 серпня на Майдані Незалежності виступлять музиканти ровесники України

Пропозиція їхати в Київ, багатьох застала зненацька. "Я взагалі був в селі вдома, весілля мали грати. Я кажу: "Я не можу". Мені кажуть: "Ви мусите бути. Це наказ президента", - розповів один із музикантів.

Вони проводять репетиції вже тиждень. Асистент диригента Юрій Літун каже, кожен із них талановитий, головне звучати як одне ціле.

Вони виконуватимуть найкращі вітчизняні і світові твори, присвячені Україні. Дехто з музикантів, кажуть що ближче до дати й усвідомлення, що вони гратимуть на головному майдані країни, то більше відчувається мандраж.

Попереду ще два дні репетицій, але диригент каже, що звучання вже злагоджене і професійне. Однак такого унікального оркестру годі шукати. Вони "Народжені вільними" і це головна їхня перевага.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: