Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На День Незалежності в Києві відбудеться два марші

Військової техніки на Хрещатику не буде.

У День Незалежності України, 24 серпня, в Києві на Хрещатику відбудеться одразу два марші – один офіційний із представниками влади, інший – народний.

Про це у Facebook написав громадський активіст, доброволець і член організаційного комітету параду до Дня Незалежності "Марш захисників" Андрій Медведько після зустрічі із заступником глави Офісу президента Кирилом Тимошенком.

"Відбулася зустріч з представниками влади, а конкретно з заступником голови ОП. Розглядали питання проведення урочистих заходів до Дня Незалежності. Результат влаштував обидві сторони. Буде два марші. 1. Офіційний - Марш Гідності, його проводить влада. 2. Народний - Марш захисників, його проводять ветеранські спілки, волонтери та сім'ї загиблих. Домовлено про спільну координацію, щоб не заважати одне одному. Тепер будемо працювати над деталями", - зазначив Медведько.

Сьогодні відбулась зустріч з представниками влади, а конкретно з замом Голови АП. Розглядали питання проведення...

Опубліковано Medvedko Andrii Oleksandrovych Четвер, 1 серпня 2019 р.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський скасував проведення параду за участі військової техніки у День Незалежності, а гроші для проведення параду обіцяє роздати на премії військовим. Планується виділити на грошове заохочення 300 мільйонів гривень.

Замість параду до Дня Незалежності у центрі Києва відбудеться захід у новому форматі під назвою "Хода Гідності". Про це раніше під час пресконференції розповів очільник Офісу президента Андрій Богдан.

"Замість військового параду у радянських традиціях з недешевою демонстрацією військової техніки, центральними вулицями пройде Хода Гідності. Цей захід у європейських традиціях має започаткувати нову традицію вшанування усіх, ким пишається Україна", - зазначив Богдан.

За словами очільника ОП, Хрещатиком крокуватимуть представники різних родів військ, ветерани АТО, які зможуть приєднатися до своїх бригад, медики, вчителі, спортсмени, дипломати та волонтери. Також у ході візьме участь президент Зеленський і вище керівництво країни, після чого глава держави звернеться до громадян. Заплановано великий концерт, над яким працює відомий режисер.

Відео У День незалежності замість військового параду відбудеться Хода гідності

Традиційного у радянському стилі параду з недешевою демонстрацією військової техніки не буде - заявив глава президентського офісу. Натомість на Хрещатику відбудеться Хода гідності. Головною вулицею країни пройдуться представники різних родів військ ЗСУ. Ветерани війни на Сході зможуть приєднатися до представників своїх бригад.

У День незалежності замість військового параду відбудеться Хода гідності

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції