На День Перемоги параду не буде

В містах-героях (Київ, Одеса, Севастополь, Керч), а також у Львові, Вінниці, Дніпропетровську та Чернігові буде лише урочиста хода зведених батальйонів військ гарнізону і військових оркестрів.

На День Перемоги параду військ і огляду техніки не буде.

Про це повідомив співробітник департаменту Міноборони у зв'язках зі ЗМІ Дмитра Гуцуляка, пише "Сегодня".

За його словами, планується, що в містах-героях (Київ, Одеса, Севастополь, Керч), а також у Львові, Вінниці, Дніпропетровську та Чернігові буде урочиста хода зведених батальйонів військ гарнізону і військових оркестрів.

Також у всіх цих містах пролунають святкові феєрверки.

У той же час великий парад готують на 20-річчя Незалежності. В той же час, відмітимо, стало відомо, що парад на День Незалежності проведуть за 56 мільйонів гривень, а не за 320, які просив на урочистості Михайло Єжель.

Як відомо, міністр оборони Михайло Єжель просив на проведення параду до Дня Незалежності 320 мільйонів гривень - рекордну суму за всю історію незалежної України.

Нагадаємо, що в 2008 і 2009 роках військові паради на День Незалежності обійшлися приблизно в 70 млн грн. І навіть тоді експерти скептично оцінювали ці суми, сумніваючись, що усі гроші були витрачені за призначенням. У 2010 році парад не проводився.

Читайте також:

70% українців вважають День Перемоги великим святом

Львів вимагає від Януковича заборонити червоні прапори

Азаров відмовив Міноборони у проведенні найдорожчого параду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: