На день Перемоги школярі Сімферополя проведуть смолоскипну ходу

На день Перемоги в Сімферополя пройде смолоскипна хода, в якій візьмуть участь учні старших класів. Захід має на меті виховати патріотизм у молоді.

До дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, 9 травня, учні старших класів шкіл Сімферополя проведуть смолоскипну ходу вулицями міста.

Захід планується провести без політичного забарвлення для розвитку патріотизму у молоді.

Про це на засіданні колегії Міністерства молоді повідомила заступник начальника управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури і спорту виконкому Сімферополя Олена Соколова.

За її словами, смолоскипна хода на день Перемоги буде найбільш масштабним і видовищним заходом до 65-річного ювілею.

Планується, що фінансові витрати з організації ходи візьме на себе бюджет Сімферополя. Прийняти участь у ході зможуть учні старших класів.

Як повідомила міністр молоді, сім'ї та гендерної політики Тетяна Єжова, до ювілею Перемоги в Україні має бути розроблена державна програма патріотичного виховання молоді, але вона поки відсутня.

"Напевно, ні одна держава, яка поважає себе, не може допустити того, щоб у ювілейний рік Перемоги і не розробити на рівні держави програму патріотичного виховання. Ви бачите, що в результаті хтось вшановує героїв Крут, хтось на п'єдестал інших у лапках героїв піднімає", - сказала Єжова.

Вона нагадала, що відсутність патріотичного виховання позначається на небажання молоді служити в армії.

Нагадаємо, що під час перебування українського президента Віктора Януковича з візитом у Москві було досягнуто домовленості, що в усіх містах-героях України 9 травня пройдуть військові паради.

Янукович підкреслив, що під час переговорів з президентом РФ Дмитром Медвєдєвим досягнута домовленість про святкування 65-річчя з дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні на території Росії і України.

Читайте також:

ЧФ Росії розпочав підготовку до військового параду в Севастополі

У параді Перемоги в Севастополі вперше візьмуть участь кораблі Росії і України

9 травня в усіх містах-героях пройдуть військові паради
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: