На День Перемоги в Луганську вивісять плакати зі Сталіним

На Луганщині активно відзначають 140-річчя з дня народження Леніна і готуються зустрічати 9 травня зі Сталіним.

До 9 травня в Луганську з'являться рекламні щити із зображенням Йосипа Сталіна, повідомила депутат Луганської міськради від Комуністичної партії Наталія Максимець.

"Я не можу сказати, який там точно буде напис. Але зображення Сталіна там буде 100%", - сказала вона журналістам у п'ятницю в Луганську.

Раніше у Луганську вже вивісили білборди із зображенням Леніна. Як пояснила Максимець, ці плакати стали частиною акції, приуроченої до відзначення 140-річчя з дня народження вождя світового пролетаріату.

Депутат міськради додала, що в області проходить конкурс дитячого малюнка "Ленін і діти", підсумки якого будуть підведені 19 квітня. Крім того в Луганській області також проходять лекції, мітинги і виставки, присвячені Леніну. Комуністи також запланували ленінські суботники, на яких приведуть в порядок пам'ятники радянської епохи, які розташовані в регіоні.

Варто зазначити, що при цьому у Москві відмовилися святкувати День Перемоги зі Сталіним: ідея російської влади розмістити в місті до ювілею Перемоги інформаційні стенди із зображенням "вождя народів" викликали обурення серед громадян та правозахисників.

Читайте також:

В Україні до 9 травня з’явиться пам’ятник Сталіну

У Москві відмовилися святкувати День Перемоги зі Сталіним

У Луганську з'явилися білборди з Леніним

Під Києвом ультраправі знесли пам'ятник Леніну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: