На дії українських даїшників тепер можна скаржитися по SMS

Тепер водії можуть відправляти SMS зі скаргами на спеціальні номери мобільних телефонів. Щоправда, самі водії у реагування на повідомлення не вірять.

Регіональні управління Державтоінспекції розпочали прийом на спеціальні номери мобільних телефонів SMS-повідомлень зі скаргами водіїв на дії співробітників ДАІ.

Як пише Комерсант-Україна з посиланням на в прес-службу департаменту ДАІ МВС, ці номери створюються за дорученням міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова у зв'язку з тим, що багато громадян не можуть додзвонитися на телефони довіри ДАІ.

"На виконання доручення було відведено тижневий термін", - відзначили в прес-службі.

Першими доручення міністра виконали управління ДАІ в Миколаївській і Дніпропетровській областях, що почали прийом скарг по SMS 10 лютого. Потім спеціальні номери мобільних телефонів оприлюднили управління Вінницької, Донецької, Івано-Франківської, Львівської, Полтавської, Рівненської та Харківської областей, а також Автономної республіки Крим.

На них водії можуть відправляти не тільки скарги на дії автоінспектора, а й повідомлення про порушення правил дорожнього руху чи конфліктні ситуації на дорозі, прохання про термінову допомогу, а також власні пропозиції щодо поліпшення роботи ДАІ.

Прийняті SMS будуть автоматично дублюватися на комп'ютери чергових частин та керівних працівників управлінь, які повинні будуть відповідно відреагувати на них.

Учасники громадського проекту "Дорожній контроль", що відстоює права водіїв у взаєминах зі співробітниками ДАІ, вважають, що подача скарг SMS-повідомленнями дистанціює водіїв від адресата. "Коли ми скаржилися на інспекторів ДАІ по телефону, нам нерідко відмовлялися вірити, а після, побачивши знайомий номер, не відповідали на дзвінки. SMS тільки допоможе реагувати на скарги вибірково", - пояснив прес-секретар проекту Єгор Воробйов.

Читайте також:

У Києві даїшники зупинили джип з п'яними міліціонерами, які ледь могли говорити

Донецький даїшник обматюкав водія: порушувати будеш, ху*ло є*учєє? (відео)

Джанкойський даїшник погрожував водію "набити є...ло" (відео)

ДАІ "помстилася" активісту, який зняв відео про "тєлячью мову"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: