На Дніпрі затонула реконструйована козацька чайка

Реконструйована чайка "Спас" належить громадській організації "Спілка козацтва" і є копією козацьких човнів XVI-XVII століть.

Реконструйована козацька чайка "Спас" затонула вночі 12 серпня в Херсоні в затоні №3 акваторії ріки Дніпро неподалік від Херсонського обласного центру "Інваспорт".

За даними джерела в МНС, на місці події було виявлено пляму нафтового походження площею 30х40 м через витік дизельного палива з бака судна.

Держекоінспекція з залученням рибінспекції і держуправління екології в області вжили заходів для запобігання подальшому забрудненню акваторії Дніпра: лабораторія при держекоінспекції відібрала проби води, склала протокол, ділянку, де було виявлено пляму, було обгороджено бонами, пляму оброблено 32 кг сорбенту.

Загрози навколишньому середовищу немає. Наразі причина події встановлюється, патруль водної міліції продовжує розслідування. Роботи з підняття човна з дна заплановано на 14 серпня.

Затонуле приватне судно реконструйована козацька чайка "Спас" належить громадській організації "Спілка козацтва", являє собою точну копію козацьких човнів XVI-XVII століть.

Побудовано в селі Раковець Львівської області, 2006 року спущено на воду. Довжина судна - 20 м, ширина - 3,7 м, обладнано вітрилами і мотором, екіпаж - до 14 людей.

Читайте також:

Черновецький написав книгу про себе та бандитські розборки

Тимошенко не поїде до Мєдвєдєва: вона святкуватиме День шахтаря

Ужгородського журналіста, який взяв інтерв'ю в Ратушняка, звільнено

Під Києвом збудували "SOS – Дитяче містечко" для сиріт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: