На Дніпропетровщині через відсутність опалення у школах оголосили канікули

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

З додатковими канікулами пощастило учням шкіл правобережної частини Кам’янського.

У двох десятках шкіл Кам’янського через відсутність опалення запровадили додаткові канікули.

Про це повідомили у прес-службі департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради.

"Від 12 до 18 листопада у Кам’янському запроваджують додаткові канікули для учнів шкіл правобережної частини міста. Таке рішення ухвалили члени міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні. Канікули запроваджують у школах, які забезпечуються теплом від АТ "Дніпровська ТЕЦ", а саме: №№4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 18, 22, 23, 26, 31, 32, 35 та технічному ліцеї", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, якщо Дніпровську теплоелектроцентраль запустять, канікули будуть скасовані, і діти повернуться до занять.

Нагадаємо, на Волині діти навчаються у школі з дірявим дахом: у класах капає під час дощу, а стіни взялись грибком через вологість. Водночас адміністрація району не бачить проблем.

ВідеоЗатоплені парти, а дошки у воді. Учні на Волині вимушені ходити в школу без даху

Затоплені парти, а дошки у воді. У містечку Маневичі на Волині учні вимушені ходити в школу без даху. Іще влітку там розпочали ремонт покрівлі, але досі не закінчили. Заклад заливають дощі, класами розповзається пліснява. Батьки впевнені: навчатися там небезпечно. Але районні чиновники жодних проблем не бачать. 

Затоплені парти, а дошки у воді. Учні на Волині вимушені ходити в школу без даху

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції