Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Дніпропетровщині до вивиху рук і струсу мозку побилися на уроці 4-класники

Хлопчик підняв руку на дівчат, бо почувався ображеним.

У школі на Дніпропетровщині побилися діти. Конфлікт виник між хлопчиком і двома дівчатками-сестричками, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Постраждалі кажуть, що все сталося, коли вчителька вийшла з класу та залишила за головну старшу з дівчат – Мілу. Четверокласниця записувала тих, хто бешкетував, і припустилася помилки в прізвищі однокласника. Той начебто вивернув одній з сестер руку, а другу вдарив кулаком в груди так,  що вона відлетіла і вдарилася об дошку. "Коли дівчата прийшли додому після уроків, я побачила гематому у старшої. Молодша себе дуже погано почувала. Я одразу викликала швидку та поліцію", - розповіла мама Ксенія Холодницька. Медики діагностували вивих, забої груднини та струс головного мозку.

ВідеоШколяра звинувачують у побитті однокласниць за невірно написане прізвище

Травматичний урок. Вивихнута рука, забій грудної клітки, струс мозку. Однокласник побив двох сестер за неправильно написане прізвище. Так стверджують самі дівчатка і їхня мама. У школі хоч і визнають, що між дітьми виник конфлікт, проте переконують, що до бійки не дійшло. 

Школяра звинувачують у побитті однокласниць за невірно написане прізвище

Звідки взялися такі серйозні ушкодження - мати однокласника не уявляє. Вона не заперечує, що діти посперечалися, але ж наступного дня її син вибачився. "Видер аркуш, ніякого вивиху руки він їй не робив. Просто як дитина забрав у неї аркуш із руки. Не бив ні Мілу, ні Віку – це просто наклеп, я не розумію, для чого", - каже Наталя Андріяш. Вона переконує, що її син спокійний, але сестри наполягають, що це не так. "Він матюкається дуже сильно, б’є, ображає", - кажуть вони.

У школі після конфлікту між дітьми створили комісію та опитали всіх учнів.  "Вона протягнула руку - і там така, як заусенка, була – нігтем зачепив. Віта вискочила з-за своєї парти і почала захищати свою Мілу. Він відштовхнув її, каже: відійди. Вона знову до нього лізе – він теж її відштовхнув. Це так діти розказують", - каже класний керівник Валентина Мадай. У школі звертають увагу, що ця сутичка сталася на першому уроці, тож як діти з серйозними ушкодженнями досиділи до середини дня – незрозуміло. До медсестри ніхто не звертався.

На думку директорки, це радше конфлікт між дорослими, адже наступного дня діти вже нормально спілкувалися. "Я думаю, це конфлікт між батьками, а діти втягнуті в цей конфлікт", - вважає Анжеліна Миргородська. Наразі розслідування у школі завершене, закрита справа і в дитячій кімнаті поліції. Втім, батьки дівчаток з цим не згодні. Вони кажуть, що бояться за здоров’я своїх доньок і звернулися тепер уже до прокуратури. 

Кореспондент ТСН Антон Мачула

Залиште свій коментар

Вибір редакції