Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Дніпропетровщині коп урятував песика, якому не давали шансів на життя

Поліцейський забрав тварину до себе.

На Дніпропетровщині коп урятував цуценя, яке, за прогнозами лікарів, мало мізерні шанси вижити. П'яний пенсіонер викинув 2-місячного песика з балкона третього поверху, а потім іще й побив ногами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Із переламаним стегном собака потрапив до волонтерів. Люди викликали поліцію, 58-річного господаря правоохоронці затримали і засудили до трьох років умовно.

ВідеоПоліцейський урятував цуценя, якого пенсіонер викинув з балкона

На Дніпропетровщині коп урятував цуценя, яке, за прогнозами лікарів, мало мізерні шанси вижити. Влітку п'яний пенсіонер викинув 2-місячного песика з балкона третього поверху, а потім іще й побив ногами. Із переламаним стегном собача вило надворі - люди викликали поліцію. Цуценя кілька місяців, наче дитину, виходжував поліцейський, що тоді приїхав на виклик. 

Поліцейський урятував цуценя, якого пенсіонер викинув з балкона

Цуценя ж кілька місяців, наче дитину, виходжував поліцейський, який тоді приїхав на виклик. Він забрав песика додому, й попри невтішні прогнози ветеринарів, самотужки робив йому уколи. Тваринку звати Герда, і вона вже одужала. трохи кульгає, але свого господаря і рятівника - просто обожнює.

"Вона стала улюбленицею родини. Вони доглядають за моєї відсутності. Крім Герди, в мене ще дві собаки, які прийняли її в свою дружню родину. А також коти, в яких Герда постійно краде корм", - розповів поліцейський.

Залиште свій коментар

Вибір редакції