Перейти до змісту
На Дніпропетровщині курсант університету внутрішніх справ врятував двох чоловіків з крижаної ополонки

На Дніпропетровщині курсант університету внутрішніх справ врятував двох чоловіків з крижаної ополонки

Швидка реакція юнака врятувала життя людей.

До щасливого порятунку 57-річний чоловік у воді провів майже годину. А родичі, які прийшли йому на допомогу, також провалились у воду. Самостійно вибратись з-під льоду змогла лише жінка. Вона й зупинила автівку, в якій з батьками їхав курсант. Його швидка реакція і врятувала людям життя, йдеться в ТСН.12.00.

На руках пана Федора досі рани від криги, за яку він хапався, аби не піти на дно. На ставок йшов за коропом, і хоча лід був тонкий, ризикнув.

«Уже додому йшов з рибалки і необережно став, провалився», - розповідає чоловік.

Цілу годину він борсався у крижаній воді на берег його витягли вже непритомного. Лікарі кажуть, що вижив чоловік дивом.

У той день Артем разом з батьками прямував до родичів у гості. Їхали повз ставок. Аж раптом побачили до нитки змоклу жінку.

«Вони зрозуміли, що щось не так і одразу: «Де?» Я кажу: «Там». І вони одразу бігом», - згадує жінка.

Чоловік Ольги - один із врятованих, розповідає, що того дня батька довго не було, з дружиною пішли шукати його на ставок, коли побачили, що тоне, то кинулись рятувати. І провалились. На берег дивом вишкреблась лиш Ольга.

Знесилена, вона й зупинила студента з батьками. Поки мати зігрівала Ольгу в автівці, Артем з батьком кинулись до ставка.

«Я побіг взяв трос автомобільний. Набрав "102", викликав рятувальників, швидку», - каже курсант.

Тим часом батько курсанта зібрав на допомогу інших рибалок, ті просто не бачили людей у біді. Усі разом і витягнули чоловіків.   

Після історії дивовижного порятунку на ставку ні душі. За смачним коропом йти селяни поки не ризикують. Бо побачили, що лід тут ще крихкий.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин