На Дніпропетровщині лікарі визнали хвору на рак жінку "здоровою"

Мешканка Жовтих Вод судиться з лікарями, які на знімках під час профілактичного огляду не помітили в неї злоякісну пухлину.

На Дніпропетровщині жінка вимагає від лікарні 54 тисячі гривень компенсації за те, що медики визнали її "здоровою", тоді як у неї розвивався рак.

Мешканка Жовтих Вод Людмила Король пройшла профілактичний огляд, зокрема флюорографію, і лікарі її запевнили, що вона цілком здорова. Однак через 11 місяців у жінки діагностували запущений рак.

Злоякісну пухлину, розміром 14 на 10 сантиметрів і товщиною у 8, виявили між серцем та легенями просто на аорті. Півроку Людмила Король провела у лікарні, витримала чотири курси хіміотерапії та один – променевої.

Тоді й з'ясувала: пухлина вже була на знімках під час профілактичного огляду, але її вчасно не помітили лікарі. Через їхню неуважність вона згаяла час.

"Я запустила. Та 11 місяців – час пройшов. Можливо, якби виявили на ранній стадії, було би менше лікування, не таке тривале, менше затрат. Зараз – хіміотерапія, дівчина без волосся", - каже Король.

Те, що утворення було помітне на знімках під час профілактичного огляду, підтвердили й експерти з головного бюро судово-медичної експертизи.

Рентгенологи ж свою провину заперечують. "Лікарі у нас грамотні. І проводять огляди з великою увагою, особливо щодо онкології. Ведеться подвійний контроль", - заявила завідувач поліклініки СМСЧ-9 Ірина Білик.

Людмила Король вимагає від лікарні 50 тисяч гривень за моральну шкоду та чотири тисячі – витрачені на медикаменти. Нині її позов розглядає місцевий суд.

Читайте також:

На Дніпропетровщині лікарі закопували немовлят разом з відходами

На Луганщині медики вимагали у батьків гроші за порятунок немовлят

В Україні видалятимуть пухлини за допомогою лазера

Азаров: при таких зарплатах українці не потягнуть медстраховку

ВідеоХибний діагноз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: