Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Дніпропетровщині лікарі закопували немовлят разом з відходами

Щонайменше 15-х малюків разом із післяопераційними відходами медики закопали, не питаючи у батьків дозволу.

На Дніпропетровщині лікарі пологового відділення Дев'ятої міської лікарні Дніпродзержинська закопали щонайменше 15-х малюків разом із післяопераційними відходами. На це медики дозволу у батьків не питали.

За словами працівників лікарні, мертве немовля – це не дитина, а плід, для якого труна не передбачена, і в нього немає ні імені, ні прізвища.

У спецкомбінаті, який здійснює захоронення не знали, що мертвонароджених їм віддавали просто в мішках.

"Великий мішок з замороженою біологічною масою. Тобто це неможливо перевірити. Місця поховання ми не брали до уваги, тому що це біологічні відходи", - повідомив колишній головний інженер Дніпродзержинського спецкомбінату Олександр Горяінов.

"Згідно з законом, мертвонароджених ховають за всіма правилами, і медики про це добре знали, - каже колишній головний інженер підприємства. Переконує: торік на прохання лікарні поховали чотирьох у такий спосіб", - додав він.

Прокуратура Дніпропетровської області вже порушила карну справу за статтею "службова недбалість". Покарання за це - до 3 років обмеження волі.

За словами старшого слідчого відділу прокуратури Дніпропетровської області Дениса Шевченка, згода батьків на поховання силами лікарні повинна бути відображена в історії пологів з особистим підписом матері.

Читайте також:

Матір живцем закопала новонароджене немовля

Вітчим до смерті загриз немовля, яке заплакало

Французи напоїли немовлят снодійним і намагалися вивезти їх з України

Відео Медичний скандал на Дніпропетровщині

Залиште свій коментар

Вибір редакції