Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Дніпропетровщині мікроавтобус без гальм понесло на людей, що переходили дорогу

Дивом минулось без потерпілих.

У Кам'янському Дніпропетровської області мікроавтобус в'їхав у натовп людей. Дивом минулось без потерпілих, йдеться у ТСН.16:45.

У середмісті в автобуса відмовили гальма і на великій швидкості він нісся у перехожих, які переходили дорогу по "зебрі". Подію зафіксували вуличні камери спостереження: на відео можна бачити, як в останню мить люди встигають відскочити від мікроавтобуса.

У салоні в той час теж були пасажири - вони не постраждали. Поліція вже перевірила водія: він був тверезий. За його словами, під час спуску з гори раптово вийшли з ладу гальма. Аби уникнути зіткнення, кермувальник спрямував маршрутку ліворуч від дороги на трамвайні рейки.

ВідеоВідмовили гальма: автобус в’їхав у натовп людей у Кам’янському

Люди якраз переходили дорогу по "зебрі". Це зафіксували вуличні камери спостереження: на відео можна бачити, як в останню мить люди встигають відскочити від мікроавтобуса. У салоні в той час теж були пасажири, вони не постраждали. Поліція вже перевірила водія: він був тверезий. За його словами, під час спуску згори раптово вийшли з ладу гальма.    

Відмовили гальма: автобус в’їхав у натовп людей у Кам’янському

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції