На Дніпропетровщині за злочини дітей будуть карати також і батьків

Прокуратура Дніпропетровщини встановила покарання для батьків, чиї діти скоюють злочини. Максимальне покарання становитиме 5 років.

На Дніпропетровщині прокурори ввели покарання батьків за діяння їх дітей. На їх думку, якби останні мали належний догляд, то вони не оступилися б. Відтак, за злісне невиконання батьківських обов'язків порушили вже 70 кримінальних справ. Серед них два подружжя засудили до двох років за ґратами.

Для прикладу, 15-річний Віталій Соляник отримав 13 з половиною років ув'язнення за пограбування старого односельця. Витративши усі гроші, він повернувся до 80-річного чоловіка та палицями забив до смерті заради 300 гривень.

Хлопець у свої роки не відвідував школу, ледь читав по складах, не знав таблиці множення. Увесь свій час проводив у комп'ютерних клубах, або розпивав пиво з друзями.

На суді проти батьків він зі злочинця перетворився на потерпілого. З моменту народження свого сина мати не приділяли взагалі ніякої уваги щодо його як виховання, так і матеріального утримання. Дитина була фактично залишена сама по собі.

Проте батьки, у чому їхня провина, не зрузуміли. Проте суд виніс вирок у вигляді 2 років позбавлення волі. Від відбування покарання вони були звільнені з іспитовим строком на 2 роки.

Нині батьки мають демонструвати зразкову поведінку та періодично реєструватися у кримінально-виконавчій інспекції. Засуджені із вироком не згодні, проте його не оскаржували.

До двох років в'язниці із випробувальним терміном засудили ще одне подружжя у Дніпропетровську. Їхній 15-річний син за 12 крадіжок сів за ґрати на три роки.

Лише на Дніпропетровщині цього року неповнолітні скоїли майже тисячу злочинів. Більшість із них – крадіжки. Правоохоронці звинувачують у цьому батьків.

Діти скоюють злочини, а також дрібні правопорушення тоді, коли батьки не контролюють їх дії. Якщо діти є безконтрольні, то дитина вже сама вважає, що йому робити, як і де.

На черзі розгляд ще семи десятків кримінальних справ. Максимальне покарання за злісне невиконання батьківських обов'язків, що призвело до тяжкіх наслідків, - 5 років позбавлення волі.

Читайте також:

Рада Європи: Кожна п'ята дитина в Європі є жертвою сексуального насильства

Жінка зарізала 5-річного сина, щоб покарати чоловіка за зраду

Одеситка викинула новонародженого сина в громадський туалет через "страх відповідальності"

ВідеоЗа діяння дітей на Дніпропетровщині вирішили карати батьків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: