На Дніпропетровщині ніяк не звільнять суддю, який намагався зґвалтувати жінку-адвоката

За визначеним законом порядок суддя досі працює.

Секс-скандал в апеляційному суді Дніпропетровської області. В прокуратурі стверджують, що суддя – чоловік похилого віку намагався зґвалтувати молоду жінку-адвоката, йдеться в ТСН.16.45.

Суддя запросив її до свого службового кабінету нібито віддати документи у справі. Коли ж жінка зайшла, почав погрожувати фізичним насиллям. Жінці вдалося вибігти, після чого вона написала заяву до прокуратури.

Правдивість її слів підтверджують експертизи та слідчі дії та навіть перевірка на детекторі брехні.

Судді вже вручили повідомлення про підозру. Але він і досі працює в апеляційному суді.

Слідчий уже направив клопотання до Генпрокуратури усунення його з посади.

"Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприроднім способом. Навіть застосовувався поліграф, щоб підтвердити правдивість слів потерпілої. Він і досі працює, бо є визначений законом порядок відсторонення його від посади", - заявив заступник прокурора Дніпропетровської області Олег Халін

На Дніпропетровщині суддя намагався зґвалтувати адвоката

В прокуратурі стверджують, суддя намагався зґвалтувати молоду жінку-адвоката у неприродній спосіб. Усе сталося просто у службовому кабінеті служителя Феміди. Суддя зателефонував адвокату і попросив забрати документи по справі. Коли жінка прийшла, він почав погрожувати фізичним насиллям. Адвокат написала заяву до прокуратури. Жінку навіть перевірили на детекторі брехні. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: