На Дніпропетровщині оголосили війну целофану

Мерія Новомосковська вирішила відмовитись від целофанових пакетів. Натомість перейти на паперові. Такий крок чиновників покликаний на збереження навколишнього середовища.

Міська влада Новомосковська, що на Дніпропетровщині, зобов'язала усі крамниці перейти на паперове упаковання. Воно дорожче за поліетилен, але не шкодить довкіллю.

На сесії міської влади постановили, що целофан – у вигнання. Оазу екологічного щастя створюють коштом покупців та торговців. У мерії зазначають, що це копійки - порівняно з затратами на прибирання шкідливих відходів.

Власники крамниць зізнаються, що новації мерії їх приголомшили і наразі підраховують збитки. А тим часом у крамницях тривають перевірки мерії. Наразі уже половина магазинів має в арсеналі паперові торбинки. Деякі видають безкоштовно.

Найгірше сприйняли новації великі супермаркети. Лише один погодився на папір. Кажуть, що паперові пакети дорого обходятся і вони не такі вмісткі.

Проте міська влада штрафувати підприємців за ігнорування новацій влада не у змозі, однак намагається вплинути іншим чином.

У мерії пояснюють, щоби залишити нащадкам чисту землю, усі засоби згодяться. За рік у Новомосковську викидають на смітник півмільйона целофанових торбинок. Наголошується, що целофан не розкладається, і утилізується до 400 років.

У новомосковській мерії вже попросили Кабмін, Верховну раду та президента оголосити всеукраїнську війну з целофаном.

Читайте також:

Захід України під загрозою техногенних катастроф

ТОП-10 найбільш забруднених міст України

Рейтинг найбільш забруднених регіонів України очолив Донба

ВідеоВійну целофановим пакетам оголосив Новомосковськ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: