Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Дніпропетровщині п'ятеро дітей отруїлися після вечері у їдальні санаторію

У санаторії відкидають усі звинувачення.

На Дніпропетровщині шпиталізували п'ятьох дітей із гострими кишковими розладами, а кілька дорослих зі схожими симптомами лікуються самотужки. Люди кажуть, їм стало зле після вечері у їдальні санаторію, де вони відпочивали, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоНа Дніпропетровщині із санаторію шпиталізували 5 дітей із гострими кишковими розладами

Наталія Копцева, бабуся двох постраждалих дітей,каже, що через дві години після вечері у їдальні діти почали скаржитися на болі у шлунку, а вранці один з них почав блювати.

Загалом постраждали п'ятеро дітей, у всіх шпиталізованих однакові симптоми. Батьки стверджують: діти того дня їли лише в їдальні санаторію. Тож підозрюють: малі отруїлися саме там.

Санаторій вважається одним з найкращих в районі. Люди спеціально приїздять сюди на лікувальні процедури. Зараз у корпусах мешкає близко 300 відпочивальників.

У закладі стверджують: в один день і майже в один час відпочивальники отруїлися не в їдальні, а через купання в річці або продукти зі стихійних ринків. Як доказ - показують меню, яке було того дня, і накладні на харчі.

У ДержСпоживСлужбі розглядають усі версії, але найбільш прискіпливо все ж перевіряють їдальню. Співробітники служби відібрали проби харчових продуктів, змив із харчоблоку і проби води.

Висновки обіцяють оприлюднити за кілька днів, коли з лабораторії надійдуть усі результати. Однак якими б вони не були, кажуть батьки, діти у санаторій не повернуться.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції