Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Дніпропетровщині пенсіонерка зненацька вбила двох правнуків і повісилася

Жінка пояснила, що хотіла помститися невістці та допомогти онукові створити нову сім'ю.

Рідна прабабця задушила двох малюків – 4-річного хлопчика і 3-річну дівчинку, яких їй залишив онук на певний час для нагляду. Вона вирішила, що без дітей її онук легше влаштує особисте життя, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чоловік лишив дітей, аби навідати батьків, а коли повернувся – знайшов сина й доньку мертвими на ліжку. Повернути дітей до життя батько намагався разом з сусідами, але всі спроби були марними. "Намагалися цим дітям зробити штучне дихання, але нічого не вийшло. Почали по хаті шукати сліди – ані задухи, ані чаду не було. Не знаходили бабусю, шукали і по сараях, і по горищах. Знайшли у кочегарці повішеною", - розповів моторошні подробиці голова Ганнівської сільської ради Юрій Сидоренко.

Відео Прабабуся задушила маленьких дітей, аби звільнити онука від зайвих зобов'язань

Поруч із тілом було передсмертне зізнання каліграфічним почерком без жодної помарки. 75-річна жінка вирішила, що її онуку без дітей буде легше створити нову сім'ю. "Вказала, що це вона скоїла злочин – вбила діток. Слідчі виявили на тілі дітей механічні сліди асфіксії. Тобто вони були задушені", - розповіла речник поліції Ганна Старчевська.

24-річний батько жив із бабцею та дітьми після розлучення. Спочатку дружина лишила йому сина, а місяць тому попросила забрати ще й доньку. 23-річна мати малюків влаштувала життя в іншому районі. "Мати їх покинула. А він же їх не здав ні в інтернат, нікуди не здав! Він же сам їх виховував. Цього хлопчика він і на хвилину не віддавав. А дівчинку місяць назад мати віддала, бо третього народила, а вона їй заважала, то сюди підкинула. Він же не відмовився", - розповіла мешканка села Ганнівка Наталя.

У дитячому садку показують останні фото Толика. Кажуть, хлопчик був розумним, здоровим і дуже любив малювати. Турботливості тата там приємно дивувалися. "Кожного дня ввечері приходив. Запитував про дитину і навіть більше, ніж інші батьки. Все запитував, як себе веде дитина, що треба, чим допомогти", - каже вихователька Антоніна Сусик. Менша Настя мала також піти в садок – батько встиг домовитися. Прабабусю діточок там також чудово знали: вона півжиття працювала бухгалтером у сільраді. "Нормально ставилася і до дітей, і до внуків, і до правнуків. Тобто нормальна, адекватна сім'я. Ми навіть не уявляємо, чому таке могла статися! Все нормально в цій сім'ї було. Ми просто в шоці", - каже керівник навчально-виховного комплексу Надія Копачова.

Жодної небезпечної ознаки не пригадують і сусіди. Кажуть, пенсіонерка непитуща, до людей ставилася приязно, ніяких застережень щодо неї ніхто не мав. Двох малюків та їхню прабабцю поховали нарізно. У поліції кажуть, що якщо експертизи не вкажуть на причетність іншої особи, то кримінальне провадження закриють через смерть убивці.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції