Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Дніпропетровщині попрощалися з Романом Беспалим, понівечене тіло якого передали бойовики. Рідні бійця не впізнали

Військового поховали у закритій труні.

На Дніпропетровщині попрощалися із Романом Беспалим, що загинув у полоні бойовиків. Тіло військового віддали у листопаді, але рідні не впізнали Романа. Причини смерті досі встановити не вдалося, а експертиза ДНК засвідчила, що тіло дійсно належить полоненому, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

На фото на закритій труні посміхається 38-річний Роман Беспалий, але чи дійсно прощаються саме з ним, рідні досі не певні. "Я вірю, що Роман живий. Я більш ніж впевнена, що він живий", - каже дружина військового.

Двічі на упізнання дружина Анжела переконувала, що тіло зі слідами насильства — не її чоловіка. У його батька брали зразки ДНК, кілька тижнів експертиза встановила, що тіло належить Романові. "Його там катували. Знівечили так, як справжні бандюги. ДНК підтвердила - 99.9 відсотків, що начебто це наш Рома", - каже дядько Анатолій Беспалий.

Що він не міг піти з життя з власної волі, певні усі, хто знав Романа. "Він такого не міг зробити ніколи. У нього другий характер був. Це був дійсно воїн. Він не зміг підкоритися окупантам, а тому я думаю, його закатували. Тому що це чоловік був ідейний" - згадує побратим Євген Шляховий.

Відео На Дніпропетровщині попрощалися із Романом Беспалим, який загинув у полоні бойовиків

Тіло військового віддали у листопаді, але рідні не впізнали Романа. Причини смерті досі встановити не вдалося. Експертиза ДНК засвідчила: тіло дійсно належить полоненому. Та просто перед похованням родичі з'ясували, що їм віддали геть інше тіло.  

На Дніпропетровщині попрощалися із Романом Беспалим, який загинув у полоні бойовиків

У ніч перед похованням родина отримала новий удар. У закритій труні лежав мішок з кістьми і біркою – солдат 521. "Якби я дома не відкрила труну. Я, як жінка, не захотіла з ним попрощатися, напевно.я б зараз поховала зовсім другу людину", - каже Анжела Беспала.

Як таке сталося, у бюро судмедекспертизи пояснити не змогли. На ранок перед похованням тіло Романа врешті знайшли і перепросили. З військовими почестями захисника проводили в останню путь усім селом.

Дружина Романа каже, що повірить в смерть чоловіка лише після незалежної експертизи ДНК, а доти чекатиме його додому.

Слід нагадати, що у травні військові випадково заїхали на окуповану територію. Восьмеро бійців 53 бригади потрапили у полон у травні. Відтоді лише одного полоненого відпустили, а про решту не було жодної звістки. У соцмережах бойовики заявили, що вкоротив собі віку Роман Беспалий, але тіло передали лише наприкінці листопада без жодних документів, а лише з біркою з прізвищем.

Кореспондентка ТСН Ольга Павловська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції