На Дніпропетровщині потяг зійшов з рейок

На Дніпропетровщині з рейок зійшли 12 вагонів вантажного потяга. Попередня причина аварії - зіткнення вагона з залізничною платформою.

12 вагонів вантажного потяга зійшли з рейок 27 квітня на 232 км залізничного перегону під час руху потяга зі станції Нижньодніпровськ до станції Синельникове - біля села Раївка Дніпропетровської області.

Інформація про аварію надійшла в МНС 27 квітня о 15:25, власне аварія сталася о 13:25. Усього в складі поїзда було 56 порожніх вагонів.

НАЙКРИВАВІШІ ДТП СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ

З рейок зійшли колісні пари 12 останніх вагонів без подальшого перекидання. Жертв і потерпілих немає. Затримки руху залізничного транспорту не було, рух здійснювався по запасній колії.

Внаслідок аварії було пошкоджено 500 м залізничного полотна. Попередня причина аварії - зіткнення вагона з залізничною платформою.

Станом на 7:00 четверга 12 вагонів поставлено на рейки й відправлено на станцію призначення, 500 м пошкодженого залізничного полотна замінено.

Орієнтовне поновлення руху поїздів на ділянці в повному обсязі заплановано на 9:00 четверга.

До аварійно-відбудовних робіт залучено 90 осіб, 2 відбудовні поїзди Придніпровської залізниці і 12 одиниць техніки, у тому числі від МНС - 6 людей і 2 одиниці техніки.

Читайте також:

Потяг "Харків-Львів" переїхав монтерів колії

На Волині потяг розтрощив авто, що застрягло на переїзді

Аварія на Дніпропетровщині: потяг протягнув автобус на 300 метрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: