Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Дніпропетровщині поваленого Леніна здали на металобрухт, щоб поставити пам'ятник Шевченку

Ленін був зі сплаву бронзи та чавуну, тож виручили за нього добряче.

Жителі селища Кринички на Дніпропетровщині придумали, де узяти гроші на пам'ятник Кобзарю. Червоного вождя з бронзи та чавуну здали на металобрухт, а за вторговані кошти замовили пам'ятник Тарасу Шевченку. 7 березня його нарешті встановили у самому центрі селища, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоСеляни здали на металобрухт бронзового Леніна, аби замовити пам'ятник Шевченку

Жителі селища Кринички на Дніпропетровщині придумали, де узяти гроші на пам'ятник Кобзарю. Червоного вождя з бронзи та чавуну здали на металобрухт, а за вторговані кошти замовили пам'ятник Тарасу Шевченку. Сьогодні його нарешті встановили у самому центрі селища.

Селяни здали на металобрухт бронзового Леніна, аби замовити пам'ятник Шевченку

Велетенський Ленін у Криничках навіть закону про декомунізацію не дочекався: його повалили одним з найперших в Україні - у лютому 2014-го року. Тепер замість поваленого Леніна стоїть Тарас Шевченко.

Пам'ятник зроблений із найкращого – червоного – граніту і за кошти, виручені з того самого поваленого Леніна. Частину коштів на пам'ятник Кобзарю зібрали місцеві фермери. Аби зібрати решту, селяни й віддали поваленого червоного вождя на металобрухт - так вирішили одностайно.

Ленін був зі сплаву бронзи та чавуну, тож виручили за нього добряче – 186 тисяч гривень.

Але це ще не все, обіцяють селяни. У цьому році тут з'явиться ще й стела Небесній сотні - частина грошей на неї надійшла все з того ж Леніна, зданого на металобрухт.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції