На Дніпропетровщині пожежа знищила 300 га військового лісництва

Пожежу вдалося локалізувати. До гасіння окремих осередків загорань залучено гелікоптер Мі-8 з водозливним пристроєм від МНС.

У середу, 4 серпня у Дніпропетровській області на території Новомосковського військового лісництва (Міноборони) виникла лісова пожежа, яка до кінця дня розповсюдилась на площу понад 300 га, повідомили в прес-службі МНС.

Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Для посилення угруповання МНС, залученого для ліквідації пожежі, до місця надзвичайної ситуації було додатково направлено особовий склад та техніку від Головних управлінь МНС в Запорізькій, Полтавській та Харківській областях, а також гелікоптер Мі-8 з водозливним пристроєм.

Станом на 7 годину 5 серпня завдяки оперативно вжитим заходам вдалося локалізувати пожежу по всій території. Залученими силами проводиться повторне обстеження району пожежі та гасіння окремих осередків загорань.

Жертв, постраждалих та загрози населеним пунктам немає, ситуація повністю контрольована.

Всього до ліквідації лісової пожежі залучено 1 тис. 48 людей, 61 од. техніки, у тому числі від МНС 155 людей. та 30 од. техніки, від Держкомлісгоспу 18 людей. та 7 од. техніки від Міноборони 875 людей. та 24 од. техніки. З 6 години 5 серпня до гасіння окремих осередків загорань залучено гелікоптер Мі-8 з водозливним пристроєм від МНС.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович скасував усі заплановані на поточний тиждень заходи і перериває відпустку в зв'язку з необхідністю запобігання розповсюдження загроз виникнення пожеж, які можуть складати загрозу для життя громадян, а також у зв'язку зі складною ситуацією в регіонах через високу пожежонебезпеку.

Читайте також:

В Україні за добу згоріли 12 гектарів лісу

Янукович перериває відпустку і терміново скликає РНБО

МНС пояснило дим над Києвом лісовими пожежами в Росії

ВідеоНа Дніпропетровщині пожежа знищила 300 га військового лісництва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: