Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Дніпропетровщині затримали агітаторів, які закликали до масових заворушень у День Конституції

Вони також агітували за приєднання низки регіонів до Росії.

На Дніпропетровщині двоє проросійських агітаторів закликали до масових заворушень у День Конституції України користувачів Інтернету у заборонених російських соцмережах.

Про це повдіомляє прес-центр СБУ.

"Оперативники спецслужби встановили, що мешканці Дніпра та Жовтих Вод за завданням представників спецслужб РФ поширювали у соцмережах спеціально підготовлені матеріали, які адаптували саме для мешканців регіону. Протягом останнього місяця основні "зусилля" зловмисників були спрямовані на провокацію масових заворушень та порушень громадського порядку під час урочистих заходів до Дня Конституції України", - йдеться у повідомленні.

Також у матеріалах зловмисників була неправдива інформація про начебто провокації з боку Об'єднаних сил у Донецькій та Луганській областях, а також перебільшені цифри втрат українських військовослужбовців. Агітатори підтримували входження східних та центраьлних регіонів країни до складу РФ, а також закликали до насильницької зміни конституційного ладу.

Під час обшуків у зловмисників вилучили комп'ютерну техніку, а також інструкції від спецслужб Росії щодо розблокування заборонених російських ресурсів і соціальних мереж.

Нагадаємо, за інформацією СБУ, більшість людей зі списку журналістів і громадських активістів, які могли стати жертвами спецслужб РФ, зараз під постійною охороною

Залиште свій коментар

Вибір редакції