На Дніпропетровщині на грип захворіли всі вихованці інтернату

У лікарнях перебувають 115 дітей, 50 найтяжчих відвезли до Обласної дитячої клінічної лікарні.

У Магдалинівському районі Дніпропетровської області в інтернаті для дітей із вадами фізичного та розумового розвитку шпиталізували всіх вихованців. Захворіли також чверть вихователів та вчителів. Натепер у лікарнях перебувають 115 дітей, 50 найтяжчих відвезли до Обласної дитячої клінічної лікарні.

Найгірше почуваються восьмеро дітей, одного із судомами навіть перевели в реанімацію.

У шістьох дітей, які почувалися найгірше, медики взяли проби на каліфорнійський грип.

Всі вони дали позитивний результат. Як видно з характеру поширення епідемії, яка наростала дуже швидко, - кількість хворих зростала не щодоби, а щогодини – усі інші діти, найімовірніше, теж хворіють саме на "свинячий грип".

Перші випадки захворювання в інтернаті зареєстрували ще 1 грудня. Слабих дітей переселили в окрему спальню, почали кварцювати та провітрювати приміщення. Щогодини проводити вологе прибирання, проте це не допомогло. Уже за два дні в лікарні опинилися всі 115 вихованців. Будь ласка, пряма мова шкільного лікаря.

В інтернаті кажуть, вірус діти могли привезти із собою, коли повернулися від опікунів та батьків після закінчення карантину. Усіх вихованців після повернення обстежував лікар, десятьох із температурою та ознаками вірусної інфекції до інтернату не пустили, повернули лікуватися додому. Проте когось таки прогледіли.

75 вихованців інтернату були заздалегідь щеплені від сезонного грипу. Вони також захворіли. Щоправда, медики стверджують, що в них перебіг недуги найлегший. Нині в області на карантині перебувають 6 шкіл та 116 класів. Про оголошення загально обласного карантину поки що не йдеться. Після ситуації в Магдалинівці, протиепідемічні заходи в дитячих закладах посилені.

Нагадаємо, на вечір 7 грудня в Україні зросла кількість областей, в яких у зв’язку з грипом перевищено епідемічний поріг: Вінницька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Луганська та Сумська області. 6 грудня епідемпоріг було перевищено лише у двох областях.

Читайте також:

В Україну повертається епідемія грипу

На Донеччині через епідемію грипу закрито 130 шкіл

Україна підраховує прибуток від вакцинації під час грипу

 

ВідеоГрип на Дніпропетровщині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: