Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Дністровському лимані шукають зниклого 10-річного хлопчика

Разом з однокласником він плавав на саморобному плоті.

В Одеській області відбувається масштабна пошуково-рятувальна операція. На Дністровському лимані зник хлопець віком 10 років з села Калаглія, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлопці разом спустили свій пліт із пластикових пляшок на воду, однак коли хвилі почали відносити дітей від берега, один із них встиг стрибнути та дістатися землі, а інший зник під водою. "Я сказав: давай, злізаймо, бо глибоко вже там далі та холоднувато стає. Я зліз, а він сказав, що ще поплаває і злізе", - розповів однокласник Артем Волков. Від побаченого він досі не може прийти до тями – під воду Влад пішов в нього на очах. "Він злізає і починає потопати. Я кричав, щоби хтось прийшов і допоміг. Вийшов якийсь дядько, побіг у воду і спитав, де він. Я показав. Він туди прийшов, а Владіка вже там не було", - розповів свідок.

ВідеоНа Одещині шукають хлопчика, який вийшов на Дністровський лиман на саморобному плоті

Масштабна пошукова операція на Одещині - шукають десятирічного хлопчика. Він разом з однокласником плавав на саморобному плоті на Дністровському лимані. Коли хвилі почали відносити дітей від берега, один із них встиг стрибнути та дістатися суходолу. Другий підліток зник під водою. Вже майже добу лиман прочісують водолази та місцеві рибалки. Увесь цей час на березі на сина чекає батько.

На Одещині шукають хлопчика, який вийшов на Дністровський лиман на саморобному плоті

Батько зниклого Владислава вже добу чекає сина на березі – сподівається на диво. Про те, що син збирався плисти на саморобному плоті, він нічого не знав. "Приїхали з Овідіополя, сіли, поїли і дитина з дому пішла. Ніхто нічого злого не сказав. Мені подзвонили, що дитина потонула. Я прибіг сюди, знайшов його капці, а одяг хлопець приніс додому, який із ним був, який виплив", - розповів батько Володимир Козоріз. В місцевій школі бідкаються, що на березі дітей ніяк не втримати – щороку перед канікулами дітей попереджають про небезпеку, але ті все одно лізуть у лиман. "Тяжко, звісно. Дитина маленька, у п’ятий клас перейшов", - каже працівниця школи Валентина Шестопалова.

Аби знайти дитину, до місцевих рибалок, які на човнах вздовж і впоперек прочісали лиман, долучаються водолази з ДСНС. Вони занурюються туди, де востаннє бачили дитину, але намул і течія ускладнюють роботу. Фахівці побоюються, що хлопчика могло віднести аж туди, де лиман виходить у море. "Ускладнює те, що ми не можемо встановити, яка течія була вчора, яка вночі, яка течія є сьогодні. Ми бачимо, що зліва від нас ворота в море, тому будемо сподіватися, що найближчим часом пошуки дадуть свої результати", - пояснив в.о. голови Овідіопольскої райдержадміністрації Ігор Ільченко.

Два роки тому на цьому ж лимані, але з іншого берега, двоє дітей на саморобному плоті вийшли на відкриту воду. На глибині пліт розпався, а діти загинули. Нині пошуковці не втрачають надії знайти Влада живим, тому роботи не зупиняють.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції