На Донбасі батькам, які відстоюють українські школи, погрожують звільненням

На роботу до людей, які протестують проти закриття українських шкіл на Донбасі, приходять "люди в цивільному" і проводять профілактичні розмови з роботодавцями.

До батьків учнів українських шкіл Донбасу, які опинилися під загрозою закриття, на роботу вже приходять "люди в цивільному" і проводять профілактичні розмови з роботодавцями.

Так стало відомо, що представників батьківських комітетів з шкіл Донецької області, які знаходяться під загрозою закриття, не пускають до Києва на прес-конференцію, присвячену цій проблемі.

Як повідомила одна із координаторів батьківської групи, до двох представників батьківського комітету на роботу прийшли невідомі, які провели "профілактичні бесіди" з роботодавцями. Після такої розмови батькам було відмовлено у вихідному для поїздки на прес-конференцію до Києва.

Проте, незважаючи на тиск, четверо батьків таки вирішили приїхати на прес-конференцію, яка відбудеться 23 березня в Києві.

Варто зазначити, що останнім часом тенденція до закриття україномовних шкіл на Донбасі набирає обертів.

Як повідомлялося раніше, під загрозою закриття опинилася єдина україномовна школа у місті Красний Луч Луганської області . Депутати Краснолуцької міської ради мотивують закриття школи браком фінансування.

На початку січня у Лисичанську, тієї ж Луганській області влада вирішили закрити єдину спеціалізовану україномовну школу.

В той же час Віктор Янукович пообіцяв зробити все, щоб українські школи не закривалися.

Читайте також:

Батьки школярів бояться закриття українських шкіл у Донецьку

Янукович заступився перед Табачником за українські "шкіли" (відео)

У Донецьку школу віддадуть під "секс-клуб" до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: