На Донбасі на штаб Юлії Тимошенко чинять адміністративний тиск

Керівник штабу Тимошенко в Донецькій та Луганській областях вважає, що результати першого туру голосування свідчать про втрату Партією регіонів електоральної монополії в регіоні.

Королевська
Наталія Королевська
Керівник виборчого штабу кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко в Донецькій та Луганській областях, народний депутат Наталія Королевська заявляє про адміністративний тиск з боку регіональних влад на прихильників чинного Прем'єра.

"Я не хочу називати імена бізнесменів, які нас підтримали. Їх не раз запрошували для бесід до прокуратури, в облдержадміністрацію, де їм прямо і наполегливо пояснювали, що вони роблять колосальну помилку. Говорили, що згодом найменше, що вони можуть втратити, - це бізнес, але ж, мовляв, трапляються з людьми й гірші неприємності", - сказала Наталія Королевська в інтерв’ю тижневику "Коментарі".

Керівник штабу в Донецькій та Луганській областях вважає, що результати першого туру голосування свідчать про втрату Партією регіонів електоральної монополії в регіоні. "Особливо показовий приклад Луганщини, де з майже 1,9 млн. виборців за Віктора Януковича проголосували лише 932 тис. осіб. А це менше половини всіх виборців області", - додала Наталія Королевська.

За її словами, на Донбасі у Юлії Тимошенко вкрали до 5% голосів. "За фактами порушень у ході першого туру виборів порушено 10 кримінальних справ, ще близько 200 перебувають у процесі розгляду, є понад 700 скарг на порушення", - зазначила вона.

Наталія Королевська додала, що основні махінації здійснювалися шляхом штучного завищення явки, яку створювали за допомогою масового підвезення виборців.

Крім того, за її словами, в "регіонів" використовувалися і раніше апробовані методи "каруселей", включення в список у день голосування і голосування вдома без довідки. "Тільки в Луганській області 17 січня списки поповнилися на 20 тисяч виборців", - повідомила керівник регіонального штабу.

Читайте також:

Луганські активісти звинуватили Януковича в тиску на виборців

Королевська: Новий Донбас побудує нова еліта

Мешканці Луганщини заявили про фальсифікації в ході телемосту на місцевому телеканалі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: