Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донбасі відновили зруйнований бойовиками міст поміж Сєвєродонецьком і Лисичанськом

У 2015 році Сєверодонецькою міськрадою було прийнято рішення відновлювати об'єкт.

Міст між Сєвєродонецьком і Лисичанськом, який був підірваний бойовиками влітку 2014 року, відновлений.

Про це пише "Радіо Свобода".

На 90% ремонт об'єкта профінансував Європейський союз, виділивши майже 1,5 мільйона євро. Незважаючи на це, через політичну боротьбу в Сєвєродонецьку, роботи кілька разів припинялися, а терміни здачі мосту в експлуатацію переносилися. Однак вже сьогодні по відремонтованому мосту проїхали перші машини. Після більш ніж двох років перерви зв'язок між містами на цій ділянці відновилася.

У 2015 році Сєверодонецькою міськрадою було прийнято рішення відновлювати об'єкт. Роботи почалися в грудні. Крім капітального ремонту опор і прольотів моста, будівельники також проклали пішохідні доріжки, поставили нові огорожі і зробили освітлення.

Дорога до цього об'єкту пролягає через заболочену місцевість, і на ділянках, де є вода, прокладені заплавні мости. Два з них – в аварійному стані, тому існує обмеження на проїзд для важкого транспорту. Зараз проїзд по дорозі відкритий для легкових машин і автобусів.

Нагадаємо, що раніше мост через річку Казенний Торець біля Слов'янська Донецької області, який у 2014 році був підірваний бойовиками "ДНР", став витвором мистецтва. Художник, поет і волонтер з Краматорська під псевдонімом Чорний кіт став автором цього арт-об'єкта.

Залиште свій коментар

Вибір редакції