На Донбасі з'явилася альтернатива "старим донецьким" - експерт

Підсумки виборів варто підводити по закінченні другого тур у, який може або закріпити тенденції змін, що намітилися на Донбасі, або спростувати їх.

Заступник директора Агентства моделювання ситуацій (АМС) Олексій Голобуцький вважає, що сьогоднішній Донбас асоціюється не тільки з Януковичем чи Ахметовим.

На його думку, на передній план виходять нові політики неантагоністіческого плану. "Наталія Королевська - яскравий приклад таких політиків. Вона сприймається дуже позитивно серед прихильників як Тимошенко, так і Януковича. І такі політики мають всі шанси від виборів до виборів нарощувати рейтинги", - переконаний експерт.

Коментуючи підсумки першого туру президентських виборів, Голобуцький також відзначив, що підсумки варто підводити по закінченні виборів, і другий тур може або закріпити тенденції, що намітилися, або спростувати їх.

Разом з тим політтехнолог відзначив, що кампанія Тимошенко на Донбасі, була дуже ефектна і стратегічно виправдана. "Місцевий штаб запропонував нову стратегію розвитку регіону -" Новий Донбас ". В областях були підібрані молоді перспективні команди з прицілом на майбутнє", - підкреслив він.

Голобуцький висловив упевненість в тому, що незалежно від остаточних підсумків голосування на Донбасі з'явилася альтернатива "старим донецьким". "Але чи реалізується проект" молоді луганські "або" Новий Донбас "- залежить від самих мешканців регіону. Принаймні, така альтернатива формується, вона вже є, і вона все більш голосно заявляє про свої амбіції на всеукраїнській політичній арені", - резюмував експерт.

Читайте також:

Королевська: Новий Донбас побудує нова еліта

Експерт: Янукович втрачає голоси на Луганщині

Шахтарі вимагають від Януковича компенсувати більш ніж 5 млрд грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: