На Донбасі застрелився 19-річний силовик, самогубство пов'язують з "Синіми китами"

Хлопець був спокійним і неконфліктним, кажуть його товариші по службі. 

У зоні проведення Антитерористичної операції наклав на себе руки 19-річний військовий Національної гвардії.

Силовик служив у військовій частині №3029, що дислокується на Запоріжжі і наразі розташована в зоні АТО. Представник військової частини з посиланням на товаришів по службі хлопця розповів УНІАН, що трагедія сталася після вечірнього шикування 30 липня. Військовий надягнув нову форму та застрелився з автомата.

Силовики, які служили із загиблим, кажуть, що він мав спокійний характер, ніяких конфліктів з родичами або колегами у нього не було. Нацгвардійці запевняють, що загиблий перебував у групі смерті - "Синіх китах". На їхню думку, саме це могло стати причиною самогубства.

Нагадаємо, що "групи смерті" – це спільноти, зосереджені переважно у мережі Вконтакте, розраховані на підлітків. Починається все з того, що їхні адміністратори дають учасникам груп травматичні "завдання" – наприклад, свідомо порізати собі руки лезом, відзнявши усе це на відео. Кінцевою метою "гри" є доведення дитини до самогубства, яке вона також повинна зафіксувати на камеру. Вперше про "групи смерті" на кшталт спільнот Синий кит, Тихий дом, Разбуди меня в 4:20 заговорили ще у травні минулого року в Росії.

Цей символ обраний невипадково, адже кити – одні з небагатьох видів ссавців, що можуть звести рахунки з життям, самовільно викидаючись на берег.

Кіберполіція України раніше опублікувала список українських підлітків, які зареєстровані в подібних групах

ВідеоСмертельні ігри: в Україні з’явились небезпечні інтернет-спільноти самогубців

Залиште свій коментар