На Донеччині 11 тисяч виборців залишились без паспортів

11,5 виборців у Донецькій області не можуть отримати паспорт через відсутність бланків.

У Донецькій області 11,5 тисячі людей, які можуть взяти участь у голосуванні на майбутніх місцевих виборах, не одержали паспорта через відсутність бланків.

Про це на засіданні круглого столу в Донецькій облдержадміністрації заявив заступник начальника Управління у справах громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб ГУ МВС України в Донецькій області Володимир Бучок.

За словами Бучка, "у нас немає ажіотажу, який нам заважає працювати, але у нас є проблема з видачею й оформленням паспортів. Ця проблема виникла тому, що Донецька область тривалий час не одержувала достатньої кількості бланків для оформлення паспортів. Лише 1 жовтня ми одержали централізовано 7,5 тисячі бланків, які на даний момент вже оформлені і вручені жителям регіону, але на 14 жовтня у нас залишилося неоформленими ще більш як 19,5 тисячі матеріалів на видачу паспортів. З них 11,5 тисячі людей, які можуть за Конституцією взяти участь у виборах", - відзначив він.

Бучок додав, що 21 жовтня Донецька область одержить від МВС 15 тисяч паспортних бланків. "22 числа ці бланки буде передано в територіальні підрозділи, і ми почнемо працювати цілодобово для оформлення й видачі паспортів. Але, враховуючи динаміку отримання заявок, регіону може не вистачити ще більш як 2 тисячі бланків. Але ми будемо це вирішувати в робочому порядку", - наголосив він.

Нагадаємо, 31 жовтня в більшості регіонів України відбудуться вибори до місцевих органів влади. Вибори відбудуться майже в усіх регіонах, окрім Києва та Тернопільської області, де раніше місцева влада була переобрана достроково.

Все про місцеві вибори в Україні читайте тут.

Читайте також:

Бюлетені на місцевих виборах будуть довжиною більше метра

У Донецьку опозицію і союзників ПР не допустили до складу виборчкомів

ЦВК завершила реєстрацію кандидатів на виборах

 Майже половина українців не піде на вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: