На Донеччині через грип закрили 96 шкіл

Незважаючи на те, що офіційно епідемія ще не зафіксована, на вимушені канікули потрапили 45 тисяч школярів.

У Донецькій області через високий рівень захворюваності на грип і ГРВІ тимчасово припинено навчальний процес у 96 школах із загальною кількістю учнів 45 тис. 617 осіб.

Як повідомили у Донецькій обласній санітарно-епідеміологічній станції, зокрема, закрито школи в містах Маріуполь – 75 шкіл, Красноармійськ – 16 шкіл і в Першотравневому районі - 2 школи. Відновлення навчального процесу відбудеться після стабілізації ситуації.

В обласній санепідемстанції зазначили, що в цілому в Донецькій області зберігається неепідемічний рівень захворюваності на респіраторні інфекції та грип.

За останній тиждень зареєстровано 18,6 тис. випадків ГРВІ, що на 3,5% більше, ніж за попередній тиждень, але нижче за рівень епідпорогу на 52%. Перевищення епідпорогу в розрізі адміністративних територій також не спостерігається.

Найбільш вразливими до хвороби залишаються діти шкільного віку.

Своєчасне введення обмежувальних заходів у містах і районах сприяло зниженню захворюваності серед школярів по області на 10% від рівня епідемічного порогу і на 1% - від попереднього тижня.

Проте, за словами лікарів, у містах Єнакієве, Слов`янськ, Жданівка, Вугледар, а також у Волноваському і Слов`янському районах активність епідемічного процесу серед школярів зберігається, і показники їхньої захворюваності перевищують епідпоріг на 50%.

Нагадаємо, епідемія грипу розпочалася в Україні з міста Рівне. 16 лютого у школах цього міста запровадили карантин.

Читайте також:

В Україні лютує епідемія грипу

Українські школи закрили на карантин

ВР відмовилася покарати винних у смерті дитини від щеплення
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: