Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Донеччині чиновники вкрали 8,5 млн грн., виділених на харчування у школах

СБУ працює над притягненням до відповідальності посадовців.

Чиновники відділу освіти однієї з міських рад Донеччини вкрали 8,5 млн грн. державних коштів, виділених на закупівлю продуктів харчування для шкіл.

По це повідомляє прес-центр СБУ.

Посадовці без проведення торгів уклали низку договорів з місцевим підприємством про постачання продуктів, а коли гроші були перераховані, розірвали ці угоди. В СБУ запевняють, що контракти були розірвані штучно, за попередньою змовою чиновників та бізнесменів.

"Посадовці не здійснили жодних кроків для повернення державних коштів, натомість вони оголосили відкриті торги для закупівлі продуктів на таку ж суму", - йдеться у повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання владою або службовим становищем, яке спричинило тяжкі наслідки. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до розкрадання державних коштів.

Нагадаємо, у Дніпропетровську Служба безпеки України викрила корупційну схему розкрадання коштів, які виділялися з бюджету на утримання автомобільних доріг міста.

Посадовці одного з міських комунальних підприємств уклали договори на постачання паливно-мастильних матеріалів зі спеціально створеним фіктивним підприємством на суму понад 670 тисяч гривень. Протягом 2014 року, незважаючи на відсутність фактичних поставок продукції, чиновники перерахували 150 тисяч гривень цій фірмі. Решта коштів на підставі недостовірних приходних документів була штучно зарахована на кредиторську заборгованість комунального підприємства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції