На Донеччині два нардепи побилися на дільниці (відео)

Нунсівець Гримчак заявив, що нардеп від ПР Касянюк намагався вигнати його з виборчої дільниці, застосувавши фізичну силу.

В неділю, 31 жовтня близько 23:45 на одній з виборчих дільниць міста Ясинувата (Донецька область) стався інцидент за участю двох народних депутатів України.

Про це повідомив один з учасників інциденту, народний депутат Юрій Гримчак (фракція „НУ-НС").

За його словами, ще вдень він побував на виборчій дільниці № 28007 у місті Ясинувата, де знайшов ряд порушень виборчого процесу.

"Зокрема, на підвіконнях у будівлі були знайдені зіпсовані бюлетені – причому серед них були непогашені і начебто як повторно видані, з розписами виборців і членів комісій", - повідомив народний депутат.

"Ми звернули увагу на те, що відбувається, голови комісії. Загалом, наші зауваження були враховані, бюлетені погасили. Проте нами було помічено ще ряд порушень, і у нас було достатньо підстав вважати, що на цій виборчій дільниці при підрахунку голосів можлива фальсифікація. Це одна з найбільших виборчих дільниць у Ясинуватій, до неї прикріплене близько 1900 виборців за загальної кількості 25 тис. виборців у місті", - сказав Гримчак.

За його словами, близько 22:00 він прибув на дільницю, щоб бути присутнім при підрахунку голосів. "З дозволу голови комісії я розташувався в приміщенні, де засідала комісія. За тим, що відбувається, стежили спостерігачі. Робота йшла нормально, і жодних проблем з моєю присутністю там начебто не було. Проте близько 23:45 чомусь відкрилися двері в приміщення (хоча комісія о 22:00 закрила всі двері, і, по ідеї, ніхто не мав був туди заходити). До приміщення увійшли: депутат від Партії регіонів Олександр Касянюк і супроводжуючі його особи, разом з начальником міліції м. Ясинувата. Крім цього, група міліціонерів розмістилася у коридорі. Касянюк і супроводжуючі його особи (мабуть, помічники) заявили мені, що я незаконно перебуваю на території виборчої дільниці, тому що в законі не написано, що я маю право там знаходитися. При цьому депутат Касянюк спробував застосувати до мене фізичну силу, йому стали допомагати помічники. Довелося трохи помахати кулаками, внаслідок чого ми весело присунулися до дверей і залишили виборчу дільницю", - описує хід інциденту народний депутат.

За його словами, „після цього Касянюк і його свита кудись зникли, а комісія закрилася зсередини, і останнє, що я почув, - це те, що на обурені претензії спостерігачів комісія заявила: якщо ви продовжуватимете, вас видалять з приміщення за перешкоджання виборчому процессу".

Кажучи про поведінку представників міліції, Гримчак заявив: „Міліція прагнула розняти бійку, намагалася все згладити, але, я думаю, без неї ніхто б до приміщення комісії не увійшов".

Як повідомлялося, ще один кумедний випадок стався цього дня у Донецьку. О 6.30 ранку 31 жовтня кандидат від ВО "Батьківщина" до Куйбишевської районної ради м. Донецька Бандера Олекса Володимирович з'явився на виборчу дільницю № 249 в нетверезому стані.

Про це повідомляє офіційний сайт Донецького обласного відділення Партії регіонів.

У повідомленні розповідається, що Бандера почав пред'являти претензії до вчителів – членів виборчої комісії, заважаючи їм працювати.

Читайте також:

Черкащани мало не вибрали Львову депутатів

КПУ звинуватила регіоналів у фальсифікаціях в Криму

У Кривому Розі виборці "продавалися" за 200 гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: